Šperky. A krásné může být ještě krásnější.

 • malachit

  malachit, náramek

  Náramek z drobných tromlovaných kousků malachitu navlečených na gumičce. Univerzální velikost. Náramek je fotografován na trnu o průměru 65 mm. Vzhledem k tomu, že náramek je navlečený na pružné gumičce, je vhodný téměř pro každou ruku

  Stojím 180 Kč. Chcete mě?

 • malachit

  malachit, srdce s očkem

  Přívěšek z leštěného malachitu, tvar srdce.

  Stojím 233 Kč. Chcete mě?

 • malachit

  malachit

  Šperkovnice vyrobená z několika kusů jakostního malachitu s výraznou kresbou. Vnitřní rozměry krabičky jsou 14x8.2x3.3 cm. Tloušťka stěn je 7 mm. Dutinky v běžně porézním malachitu jsou vyplněny tmelem z malachitové drti. Pravý roh víka je opraven lepením ale oprava je nenápadná. Na horní straně víčka je v místě opravy na pohmat patrné čiré lepidlo.

  Stojím 13600 Kč. Chcete mě?


 • malachit

  malachit, přívěsek

  Malachitový přívěsek, originální šperk. Kámen je doplněn zdobenou obroučkou z mosazi a cínu. Osazený kámen nesnese ponoření v galvanizační lázni a z toho důvodu není závěs pozlacen ani postříbřen. Kov závěsu může při styku s agresivním potem korodovat. Šperk není též vhodný pro osoby trpící alergií na některý z uvedených kovů. Výšku uvádíme bez očka.

  Stojím 650 Kč. Chcete mě?

 • malachit

  malachit, přívěsek

  Zelený malachit s výraznou kresbou zasazený v kovové obrubě, originální šperk. Kámen je uchycen v rámečku z mosazi a cínu. Osazený kámen nesnese ponoření v galvanizační lázni a z toho důvodu není závěs pozlacen ani postříbřen. Kov závěsu může při styku s agresivním potem korodovat. Šperk není též vhodný pro osoby trpící alergií na některý z uvedených kovů. Výšku uvádíme bez očka.

  Stojím 980 Kč. Chcete mě?

 • malachit

  malachit, srdce s očkem

  Přívěšek z leštěného malachitu, tvar srdce.

  Stojím 233 Kč. Chcete mě?
www.sperky-drahokamy.cz