Šperky. A krásné může být ještě krásnější.

 • sodalit

  sodalit, korálky

  Stojím 140 Kč. Chcete mě?

 • sodalit

  sodalit, přívěsek

  Přívěsek ze šedomodrého sodalitu, originální šperk. Kámen je zasazen v obroučce z obecného, galvanicky postříbřeného kovu. Výšku uvádíme bez očka. Povrch kamene je působením galvanizační lázně jemně matný.

  Stojím 420 Kč. Chcete mě?

 • sodalit

  sodalit, náhrdelník

  Náhrdelník ze čtyř šňůr drobných kamenů. Kameny mají velikost cca 4 až 5 mm. Šňůry je možné zkroutit a náhrdelník pak vytváří neobvyklý a zajímavý propletenec.

  Stojím 690 Kč. Chcete mě? • sodalit

  sodalit, korálky

  Stojím 140 Kč. Chcete mě?

 • sodalit

  sodalit

  Náramek je vyrobený ze stejně velkých facetovaných kuliček sodalitu navlečených na gumičce. Univerzální velikost. Náramek je fotografován na trnu o průměru 65 mm.

  Stojím 390 Kč. Chcete mě?

 • sodalit

  sodalit, náramek

  Náramek z drobných tromlovaných kousků sodalitu. Náramek je fotografován na trnu o průměru 65 mm. Vzhledem k tomu, že náramek je navlečený na pružné gumičce, je vhodný téměř pro každou ruku. Jedná se o univerzální velikost.

  Stojím 60 Kč. Chcete mě?


 • sodalit

  sodalit, přívěsek

  Sodalitový přívěsek, originální šperk. Kámen s výrazně hrubým povrchem a nevýraznou barvou je zasazen v obroučce z obecného, galvanicky postříbřeného kovu. Výšku uvádíme bez očka.

  Stojím 380 Kč. Chcete mě?

 • sodalit

  sodalit, přívěsek

  Světle modrý sodalit v kovové obrubě, originální šperk. Kámen je uchycen v rámečku z mosazi a cínu. Osazený kámen nesnese ponoření v galvanizační lázni a z toho důvodu není závěs pozlacen ani postříbřen. Kov závěsu může při styku s agresivním potem korodovat. Šperk není též vhodný pro osoby trpící alergií na některý z uvedených kovů. Výšku uvádíme bez očka.

  Stojím 590 Kč. Chcete mě?

 • sodalit

  sodalit, přívěsek

  Tmavě modrý sodalit s výraznou strukturou zasazený v kovové obrubě, originální šperk. Kámen je uchycen v rámečku z mosazi a cínu. Osazený kámen nesnese ponoření v galvanizační lázni a z toho důvodu není závěs pozlacen ani postříbřen. Kov závěsu může při styku s agresivním potem korodovat. Šperk není též vhodný pro osoby trpící alergií na některý z uvedených kovů. Výšku uvádíme bez očka.

  Stojím 840 Kč. Chcete mě?


 • sodalit

  sodalit, přívěsek

  Modrý sodalit s výraznou strukturou zasazený v kovové obrubě, originální šperk. Kámen je uchycen v rámečku z mosazi a cínu. Osazený kámen nesnese ponoření v galvanizační lázni a z toho důvodu není závěs pozlacen ani postříbřen. Kov závěsu může při styku s agresivním potem korodovat. Šperk není též vhodný pro osoby trpící alergií na některý z uvedených kovů. Výšku uvádíme bez očka.

  Stojím 560 Kč. Chcete mě?

www.sperky-drahokamy.cz